DÜNYA TRENDİ: BÜYÜK BEDEN

DÜNYA TRENDİ: BÜYÜK BEDEN

DÜNYA TRENDİ: BÜYÜK BEDEN

26/04/2018

DÜNYA TRENDİ: BÜYÜK BEDENHer kadının 2 kilo fazlası vardır ya hani, bu 2 kilo bazen 10, 20, 30 kilo fazla olmaya kadar çıkabilir. Ama endişelenmeyin! Moda dediklerinde, televizyonlarda izlediğimiz 90-60-90 kadınlarda gördüğümüz kıyafet olmamalı diye düşünen, büyük beden giyen kadınlarımıza dünyanın gözü çevrildi artık.


Sıfır beden olamıyoruz, ne yapalım yani?” diye düşünenler, sağlığınızı tetikleyecek olumsuz bir durum olmadığı sürece kiloları kafanıza takmaya gerek yok. Artık dünyada büyük beden akımı hızla ilerliyor, büyük beden şıklığı da normal bedenlerle kıyasıya yarışıyor. Modada kalıplaşmış fikirleri yok eden Mine Mağazaları, büyük beden bölümü ile herkesin gözü kapalı alışveriş yaptığı yer olarak yıllardır süregelen gelenekle devam etmektedir. Şimdi de sanal mağaza ile her bedene, her kesime ulaşmayı hedeflemektedir. Kıvrımlı hatlar, gergin bir yüz ve en şık kıyafetlerle sizi dünya güzelliğine aday yapacak, inanın.


Abiyeler, spor tarzlar, günlük kıyafetler A’dan Z’ye giyim stili ile büyük beden giyen kadınlarımız, ne giyeceğim ben kaygısına düşmeden rahatlıkla giysi seçimlerini yapabiliyor olmanın tadını çıkarmalılar. Doğru seçilen beden ile büyük beden şıklığı inanın hayal değil… Ki bu durum, Mine Mağazaları ile gerçeğin ta kendisi… Büyük beden mağazaları, günümüzdeki kadar yaygın değilken 1955 yılından bu yana gerek geliştirdiği tarzı, gerekse takip ettiği moda anlayışı ile tüm büyük beden giyen kadınlar, Mine Mağazalarını gözü kapalı tercih edebilirler. Çünkü bilirler ki Mine Mağazası, her bedene, her yaşa, her iki cinsiyete de hitap eder. 63 yılını veren bir mağazanın bu başarısı yadsınamaz bir gerçektir.


Dünyada büyük beden çılgınlığı yükselen ivmesiyle devam ederken, bedensiz ve sınırsız kelimeleri Mine Mağazaları’na gelenleri mutlu ediyor. Dilediğiniz bedeni şıklıkla harmanlayarak size sunan bu mağazada neler var neler…


Siz sitemizi turlarken, biz de sizler için daha ne gibi yenilikler yapabiliriz, onlara bakalım…

Yorum Ekle

m