OFİS STİLİNİ OLUŞTUR

 OFİS STİLİNİ OLUŞTUR

OFİS STİLİNİ OLUŞTUR

20/02/2020


Ofis kombini oluşturamayan kadınların aklında her gün aynı soru var. Bugün ne giysem? Ne yazık ki birçok kadın ofis stilini oluşturmakta zorlandığı için ofis ve iş ortamının ciddiyetini kıyafetlere yansıtamıyor. Dolapta onlarca kıyafetiniz olsa da ofis stiliniz için kurtarıcı kombinler oluşturmak bazen çok zor olabilir. Önereceğimiz eşleştirmeler ile ofiste şıklığı her daim yakalamanız mümkün.

 

Klasik Duruş

Ofis stilinin anahtar parçası elbiseler, kolay yoldan çarpıcı bir görünüm yakalamak için en doğru parçalardır. Gardırobunuzda klasik kesim elbise çeşitliliği varsa hafta başında ne giyeceğinizi düşünmezsiniz. Zarif ve şık elbiseleri işe giderken tercih edebilirsiniz.

Blazer ceketler ise gömlek ve bluzlar ile kombinlediğinizde pantolon yada etek ile tamamlayacağınız kurtarıcı nitelikte parçalardır. Özellikle toplatılarda zahmetsiz şıklık sağlayabilirsiniz. Kombinlerinizi bir anda şık bir görünüme dönüştürecek blazer ceketler gardırobunuz için en önemli parça haline gelmelidir.

Dar kesim pantolonlar rahat olduğu kadar şık kombinler oluşturabilen parçalar arasındadır. Yoğun iş temposunda ve bitmek bilmeyen toplantılarda kendinizi daha rahat hissetmek istiyorsanız dar kesim pantolonlar tam da sizin tercih edeceğiniz parçalardan. Blazer ceketlerden gömleklere kadar birçok farklı tarzda kıyafetler ile kendi stil kodlarınızı oluşturabilirsiniz.

 

 

 

Spor Şık


Rahatlık ve şıklığı bir arada tercih edenlerin favori kombini diyebiliriz. Jean pantolonları ve abartısız bluzları birlikte kullanarak mükemmel kombinler oluşturabilir, bu kombinleri deri ceketler ile tamamlayabilirsiniz.

Özellikle mevsim geçişlerinde elbiselerinizi tamamlayacağınız blazer ceketler hava değişimini kontrol altına almanızı sağlarken spor ve şık bir tarzı istediğiniz zaman ortaya çıkarmanızı kolaylaştıracaktır.

 


 

Zamansız Silüetler

Konfor ve rahatlıktan ödün vermeden ofis tarzınızı kotumanız hiç de zor değil. Klasik görünümden yada spor şıklıkta bir tarzdan vazgeçemiyor olsanız bile zaman zaman tarzınızdan ödün vermeden farklılıklar istiyor olabilirsiniz. En sıradan parçaları bütünsel bir uyumluluk yakalayarak kullanmak sizin de hakkınız. Elbiseleri spor ayakkabı; jean ve gömlekleri stiletto ile tamamlayabilirsiniz. Ancak tercih edeceğiniz jean eskitilmiş efektli olmamalıdır.

Zamansız oluşturduğunuz bu ofis stillerini tek parça ile farklı bir kombinasyona dönüştürerek akşam yemeğine yada toplantılara taşıyabilirsiniz.

Yorum Ekle

m