BİRİ PASTEL Mİ DEDİ?

BİRİ PASTEL Mİ DEDİ?

BİRİ PASTEL Mİ DEDİ?

12/02/2019

Biz kadınların en sevdiği renk skalalarından biri de pastel tonlardır. Kimine göre donuk ve sade, kimine göre şık ve tarz sayılan bu renklerle kombin oluşturmak, inanın her bedene ayrı bir hava katıyor.


Pastel bir kombin yapmak istediğinizde yansıtılan kadınsı ve romantik algı, oluşturulan stile farklı bir görüş kazandıracaktır. Örneğin mavi triko bir kazak, file detaylarla bezenen bir etekle tamamlandığında, yapboz parçalarını oluşturan harika bir kombin olacaktır. Kombin yaparken detaylardan bir tanesi de kullanılan aksesuarlardır. Sizi simgeleyen parçaları cesur bir şekilde pastel kombininizle harmanladığınızda ortaya muhteşem bir tarz çıkacaktır. Ayakkabı ve çanta seçimlerinde de pastel tonlarının etkisini sürdürdüğünüz vakit, romantik bir stile imza atabilirsiniz.

 

Hepimizin çok sevdiği, daha minicikken tanıştığımız renk pembeye… İnanın yaşımız kaç olursa olsun bu renkler her ne kadar gittikçe pastelleşse de o çocuk ruhu yine de yansıtıyor. Pembe yavaş yavaş pudraya dönüşüyor, beyaz bluz ve pantolonla harika bir stile mührünü basıyor. Ayakkabı ve çanta kombini ile de devleşen bu kombinle geçmişe imza atıp, geleceğe adım atabilirsiniz.

 

Klasik severler,

Spor severler,

Şıklık severler…

 

Tarzınız ne olursa olsun, detaylarla birlikte dilediğiniz sitili yakalama şansınız var bu pastel tonlarında…

Bir spor ayakkabı ile pastel tonlu giysilerinizi anında spor şıklığına çevirebilirsiniz.

Ya da şık bir topluklu ayakkabı ile pastel tonlarındaki bir kombinde klasik tarzı yakalayabilirsiniz.

 

Biz kadınlar yeter ki isteyelim, içimizdeki çocuk ruhu ölmesin.

Bulutları pembeye boyayıp, gerekirse yağmuru pembe akıtırız.

O büyülü havada bile şıklığımızdan ödün vermeyiz.

Yorum Ekle

m