EN İDDİALI BÜYÜK BEDEN PARÇALAR

EN İDDİALI BÜYÜK BEDEN PARÇALAR

EN İDDİALI BÜYÜK BEDEN PARÇALAR

12/02/2019

Son yıllarda tekstil ve moda dünyasının en dikkat çeken kollarından biri de kadın giyiminde büyük beden modası. Geçtiğimiz yıllar içerisinde sektörde büyük beden kadın giyimine pek fazla önem verilmemiş olsa da, artık pek çok marka 42 beden ve üzerindeki kadınları da düşünerek hareket ediyor. Çünkü artık sektör her kitleye hitap ederek moda ve stil konusunda sınırları aşmaya başlıyor, modaya ayak uydurmak ve stil sahibi olmak için 34 beden olmanız gerekmiyor.

Birçok büyük beden ürünleri satan mağazaların abiye kategorisinde 2019 abiye elbiseler, mezuniyet elbiseleri, nişan elbiseleri, davet ve gece elbiseleri ve abiye ceket modellerinin yanı sıra büyük beden abiye elbise ve tesettür abiye modellerini de bulabilirsiniz. Her tarza hitap eden farklı tasarımlar arasından kendinize en uygun olanı bulmak için dekolte, yaka tipi, uzunluk, renk ve beden filtrelerinden seçiminizi yaparak hayalinizdeki abiye elbiseye kolaylıkla ulaşabilirsiniz

er büyük bedenden giyiniyorsanız; artan seçenekler ile birlikte vücudunuzu tanıyarak giyindiğiniz takdirde, yaptığınız kombinlerle doğru bir görünüme kavuşabilirsiniz. Şimdi büyük beden kadın giyimindeki alternatifleri değerlendirip; trendleri yakından mercek altına alabiliriz.

 

 

Jean Aşkına

Jean trendi zaman, mevsim, cinsiyet, tarz tanımadığı gibi artık bedende de sınır tanımıyor. Pantolon, etek, ceket alternatifleri ile her zaman gözde olmayı başarıyor. Fazla kilolarını kapatmak isteyen kadınların uzak durduğu bu materyal, tam aksine doğru yapılan tercihler ile en doğru görüntüye ulaştırıyor.

 

Vazgeçilmez Tunik

Moda dünyasında büyük bedenden bahsedildiğinde akla gelen ilk parça tunik oluyor. Dökümlü duruşu, normalden daha ince gösteriyor olması ve pantolon, tayt, etek ile rahatlıkla kombinlenebilmesi, tuniklerin sıklıkla tercih edilmesini sağlıyor. Tercih edilen renk alternatifleri arttırıldığı zaman ise daha trendy bir görünüme kavuşuyor.

 

Beyaz

Pek çok kişinin kışın uzak durduğu beyaz renk, birkaç sezondur trendlerin arasında başı çekiyor. Herkes yakında bu fikre alışacağa benziyor. Çünkü önümüzdeki sezonun trendleri açıklanmaya çoktan başladı ve beyaz renk yine moda! Büyük beden giyiminde de tercihler trendlere ayak uydurarak beyaz renge yöneliyor ve artık çok daha cesur davranıyor.

 

Modası Geçmeyen Hırkalar

Evet; hırka, modası geçmeyecek parçaların arasında yer alıyor. Her sezon değişen renk tercihleri ve modeller ile bir şekilde trendler arasında yer almayı başarıyor. Son yıllarda artan alternatiflerle ise büyük bedene de el atarak her kesime hitap etmeye başlıyor.

Yorum Ekle

m